Yazılım Dünyası

Yazılım Dünyası - Program Tanıtımları Hakkında
#

Yazılım Dünyası - Program Tanıtımları

Yazılım Dünyası:

18
184,498

Ofis programları, antivirüs güvenlik programları, işletim sistemleri ve dahası yazılım dünyası kategorisinde..


Deepfake nedir? Nasıl kullanılır?


Deepfake nedir? Videolarda kullanılan Deepfake ne demek? İşte ilgili uygulama ile alakalı detaylı haberimiz burada yer almaktadır..


iPhone ve iPad kullananlara kritik uyarı!


iOS ve iPadOSu son sürümüne güncellemek neden bu kadar önemli? Haberin detayları ve teknik bilgiler burada..Blockchain nedir?


Blockchain, bilgisayar terminolojisinde birbirine zincir halinde bağlı blokların tuttuğu ve sürekli büyüyen bir işlem kayıt defterini anlamına gelir.


Signal uygulaması nedir?


WhatsAapp sözleşmesinin duyurulmasının ardından sözleşmeyi kabul etmeyen kullanıcılar yeni mesajlaşma uygulamaları arayışına girdi.. Detaylar burada..Zoom'a Türkçe destek


Kullanıcı sayısındaki artışa paralel, teknolojik yetenekleri de her geçen gün artan Zoom, son dönemdeki güncellemeleri ile birçok yeniliği kullanıcılarına sundu.


iOS 14 Güncellemesi Alacak iPhone Modelleri


iOS 14 güncellemesini alacak iPhone ve iPadOS 14 güncellemesini alacak iPad modelleri ortaya çıktı. Cihazların listesi UnPoo Blog üzerinden görebilirsiniz..Eset Nod32 Güncel Key 2017


Her yerde ve her zaman aranan Eset Nod32 güncel key listesinin 2017 itibari ile işinizi görecek keyleri burada bulunmaktadır. 2017 NOD32 güncel keyler


Internet Download Manager


İnternet üzerinden dosyaları, videoları vb her şeyi indirebileceğiniz ve hızlı indireceğiniz bir programdır. IDM full sürüm için yapmanız gerekenler..Windows 10 Mobile Çıkış Tarihi


Windows 10 Mobile’ın çıkış tarihi, Microsoft’un bir Facebook sayfasında ortaya çıktı. Tarih ise 29 Şubat akşam saatleri..


Windows 10 Geliştirici Kampı


Microsoft Windows 10 için geliştirici kampının kapılarını 25 Kasımda aralıyor. Tek bir uygulama ile milyonlara ulaşma şansınız işte burada..Eset Nod32 9.X Güncel Serialler


Eset Nod32 versiyon 9.x güncel key listesi ve bütün serialleri buradan takip edebilirsiniz. Eset antivirüs ve eset smart security uyumlu lisanslar..


Windows 10'da Güncellemeleri Kapatma


Windows 10 hayatımıza artık tam olarak girmeye başladı. Yalnız otomatik güncellemeleri nasıl kapatacağınız buradan öğrenin..


Site İçi Genel Arama


Sosyal Medya PaylaşımSizin İçin Seçtiklerimiz
Popüler Yazarlar

Yazılım Dünyası - Program Tanıtımları Kategori Bilgileri

İşletim sistemleri olsun, güvenlik programları olsun veya ofis programları olsun. Bir çok yazılım inceleme ve son gelişme haberlerini bizimle yakalayın. Ayrıca free ve demo yazılımların download linklerini burada bulabilirsiniz..
  • Middletown, DE 19709 - USA
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 10:00 - 17:00 (US Yerel)
  • Hafta içi: 10:00 - 17:00 (TR Yerel)
  • Hafta sonu: KAPALI
Sosyal Medya

Yüklenme 0.6250sn. MKT641 - IP 3.235.227.117 Maskeli
Copyright © 1998-2021 UnPoo Blog All rights reserved.

UnPoo! Inc