• 6.93₺
  • 7.84₺

Yandex Toloka Nedir?

Yandex Toloka Nedir? Nasıl Kazandırır? Hakkında Bilgiler
#
Yandex Toloka Nedir?

Yandex Toloka Nedir? Nasıl Kazandırır?


Yandex'in Papara ve PayPal gibi ödeme servisleriyle birlikte çalıştığı Toloka uygulaması da bunlardan birisi. Peki Yandex, bu uygulamayı kullananlara neden ve nasıl para ödüyor?

Yandex'in arama sonuçlarındaki istenmeyen içerikleri elemek için kurduğu ve bu içerikleri belirlemek üzere insanlardan faydalandığı, internetten para kazanmak isteyenlerin tercih ettiği bir sistem. İnternet üzerinden reklam tıklayarak para kazanma yöntemleri size reklam başına 0,001 dolar gibi ücretler teklif ederken, Toloka'da görev bulmanız halinde bir saatte birkaç dolar kazanç elde etmeniz zor değil.

Yandex Toloka Nasıl Çalışır?

Yandex, arama sonuçlarında makinenin yapacağı hataları en aza indirgemek ve size daha gerçekçi sonuçlar göstermek için bu sistemden faydalanıyor. Türkçe olarak kullanabildiğiniz sistem, üyelerinin yaptığı değerlendirmeleri ele alarak arama motorunu optimize etmeye çalışıyor. Kullanıcılar, sisteme dahil olarak ve görevleri yerine getirerek kazanç elde edebiliyorlar.

Yandex Toloka Görevleri Nelerdir?

Her zaman yapabileceğiniz Yandex Toloka görevi bulamayacağınız için, sayfayı yer işaretlerinize ekleyip sıkça kontrol etmeniz gerekiyor. Görev sırasında ne yapacağınız, göreve göre değişiyor. Talimatları görmek için üzerinde "i" yazan düğmeye tıklamanız gerekiyor. Görevleri yerine getirirken istenenleri doğru biçimde yerine getirmeye dikkat edin, aksi halde başarı puanınız gerileyebilir ve daha kötüsü, yeni görevler alamayabilirsiniz.

Eğer hiç görev alamıyorsanız, [email protected] adresine bir eposta yazarak hesabınızın engellenip engellenmediğini sorabilirsiniz. Bunun yanında görevi yaparken sistemin görevi sonlandırması sizi şaşırtmasın. Bunun nedeni, görevlerin belirli bir kotayla kullanıcılara dağıtılması ve kota dolduğunda görevin görünmez hale gelmesi.

Yandex Toloka İle Para Kazanmak Mümkün mü?

Görevler arasında 0,1 dolar, 0,2 dolar, 0,4 dolar ve daha değerlilerini bulmanız mümkün. Yeterince şanslıysanız, görevleri kaparak bir miktar para kazanmanız elbette mümkün.

Kısaca

Dilerseniz çevrimdışı modu açarak internetsiz şekilde yapmaya uygun görevleri gerçekleştirebiliyor, internete tekrar bağlandığınızda ödemenizi alıyorsunuz. Hesabınıza gelen parayı çekme süresi ise birkaç dakika ila birkaç gün arasında sürebiliyor. Bulunduğunuz coğrafyaya, kullandığınız ödeme servisine ve bağlı olan banka hesabına göre bu süre 30 güne kadar uzayabiliyor.

Son olarak 18 yaşından küçüklerin bu uygulamayı kullansalar da para kazanamayacaklarını söyleyelim.

İlk yorumu yapan sen ol!Yorum Bırak

Site İçi Genel Arama


Sosyel Medya PaylaşımSizin İçin Seçtiklerimiz
  • Merkez: Middletown, DE 19709
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 10:00 - 17:00
  • Hafta sonu: KAPALI
Sosyal Medya

Yüklenme 0.1700sn. MKT866 - IP 3.236.15.142 Maskeli
Copyright © 1998-2020 UnPoo Blog All rights reserved.

UnPoo! Inc