• 6.74₺
  • 7.36₺

UnPoo! Destek Konuları

UnPoo! Destek Konuları Hakkında
#

UnPoo! Destek Konuları

UnPoo! Destek Konuları:

4
2,054,908

Bizim tarafımızdan üretilen yazılımlar, scriptler ve diğer ürünler hakkında bilgiler ve çeşitli sorularınız için yardımlar bölümüdür.

Yazılım Demo Talepleri

Yazılım Demo Talepleri


Sitemiz üzerinde bulunan yazılımların yani scriptlerin demoları için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Diğer hizmet linklerimiz yine buradadır..

Kapatılan Site Bölümleri

Kapatılan Site Bölümleri


UnPoo! sitemiz yaklaşık bir iki yıldır yenilenmiş yüzü ile devam etmesine rağmen kapatılan site bölümleri hala sorulmaktadır..

Kurumsal Site Scripti Keyword İptali

Kurumsal Site Scripti Keyword İptali


Firmalar için tasarladığımız yeni kurumsal site scripti üzerinde bulunan oto keyword alanının iptal edilmesi ile ilgili..

Gizli Konular Hakkında Bilgiler!

Gizli Konular Hakkında Bilgiler!


Sitemizde bulunan güncel haberler yani güncel bilgilerin bulunduğu alanı biraz forum mantığına aldık ve bazı alanları üyelere özel verdik..


UnPoo! Destek Konuları Kategori Bilgileri

UnPoo! destek konuları; ana site alanımız ve alt site alanlarımız ile ilgili bir çok alanda yardım konularını ve yaptığımız işlerle ilgili yardımları içermektedir. Çağrı merkezimize ulaşmadan önce mutlaka yardım konuları arasında sorunlarınızı aramayı deneyebilirsiniz.

Üretmiş olduğumuz scriptler ile ilgili kullanım yardımları ile güncellemeler ile alakalı konular hakkında bilgileri yine bu alanda bulacaksınız.

Online satış alanımız ile ilgili olarak; üyelik sistemi, tedarikçi / satıcı olma gibi konularda yine burada yardımları bulma şansınız vardır. Ayrı alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken konular ve bilgi paylaşımı ile ilgili konularda yine yardımları buradan takip edebilirsiniz.

  • Merkez: Middletown, DE 19709
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 10:00 - 17:00
  • Hafta sonu: KAPALI
Sosyal Medya

Sayfa 0.1900sn de yüklendi. MKT742 - IP 3.223.3.101 Maskeli
Copyright © 1998-2020 UnPoo Blog All rights reserved.

UnPoo! Inc