Teknoloji Dünyası

Teknoloji Dünyası ve Son Gelişmeler Hakkında
#

Teknoloji Dünyası ve Son Gelişmeler

Teknoloji Dünyası:

167
2,886,547

Kesinlikle hayatımızın bir parçası sanki bir uzvumuz oldular. Teknoloji dünyası ve son gelişmeler ile ilgili haberleri buradan takip edebilirsiniz..

Sosyal Ağlar
(39 içerik - 1,487,605 gösterim)
Yazılım Dünyası
(20 içerik - 203,897 gösterim)
Oyun Dünyası
(3 içerik - 20,334 gösterim)

Bitcoin, 60 bin dolar barajı için savaşıyor!


Son birkaç gündür kripto para piyasasında yatay bir çizgi hakim. Malum, BTC 55 bin doları geçtikten sonra bir duruldu.. Detaylar haberimizde..


Çip krizi Apple'ı da vurdu!


Apple iPhone 13lerin üretiminde aksama, çip krizi Appleı vurdu.. Detaylar ve geniş açıklamalar haberimizde bulunmaktadır..Yeni amiral gemisi 5 kameralı


TECNOnun yeni amiral gemisi telefonu PHANTOM X Türkiyede. Detaylar haberimizde bulunmaktadır..


Facebook depremi.. Zarar gittikçe artıyor!


Facebookun 3 saati aşan kesintinin küresel ekonomiye maliyeti şimdiden 500 milyon doları buldu. İşte detaylar ve haberimiz burada..Facebook hacklendi mi?


Facebook hacklendi mi? Facebook verileri satıldı mı? Twitter kurucusu Jack tweetledi! haberin detayları burada bulunmaktadır..


Android 12'yi alacak telefonlar!


Android 12 güncellemesini alacak telefonlar hangileri? Xiaomi dağıtmaya başladı. Haber detayları burada yeralmaktatır..YouTube, aşı karşıtlarının kanallarını kapattı


YouTube, Kovid-19 aşılama sürecinin yavaşlamasından kısmen sorumlu tuttuğu aşı karşıtı aktivistlerin video kanallarını kapattığını ve dezenformasyon yasağını tüm aşıları içine alacak biçimde genişlettiğini açıkladı.


En çok yatırımcıya sahip ülkeler


En fazla kripto para yatırımcısı bulunan ülkeler belli oldu: Hindistan 100 milyonu aştı. İşte detaylar ve haberin detayı burada..Yeni iPhone 13 tanıtıldı


Teknoloji devi Apple, aralarında iPhone 13 ailesinin ve yeni iPadlerin olduğu bir dizi cihazı tanıttı. Fiyat ve özelleri nelerdir?


Twitter Reactions'ı ilk Türkiye'de test edecek


Twitter, tweetlere emojilerle tepki verme özelliği Twitter Reactionsı sınırlı bir süre için özel olarak Türkiyede deneyeceğini duyurdu..iOS'tan Android'e taşıma özelliği geldi


WhatsApp, kullanıcılarının uzun süredir şikayet ettiği IOStan Androide konuşma geçmişinin taşınabileceğini duyurdu. Detaylar haberimizde..


Ay toprağından oksijen üretimi için işbirliği


Japon ve İsrailli şirketler, Ayda oksijen üretimi amaçlayan deneysel projede iş birliği yapacak.. Detaylar burada..


Site İçi Genel Arama


Sosyal Medya PaylaşımSizin İçin Seçtiklerimiz
Popüler Yazarlar

Teknoloji Dünyası ve Son Gelişmeler Kategori Bilgileri

Teknoloji hayatımızın kesinlikle bir parçası ve vazgeçilmez bir yaşam tarzı oldu. Teknoloji ile ilgili güncel bilgi ve haberlerin yanı sıra bir çok teknolojik incelemeleri de burada bulacaksınız. Teknoloji dünyası ve son gelişmeleri teknoloji dünyası kategorimizden takip edin..
  • Middletown, DE 19709 - USA
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 09:00 - 16:00 (US Yerel)
  • Hafta içi: 16:00 - 23:00 (TR Yerel)
  • Hafta sonu: KAPALI
Sosyal Medya

Yüklenme 0.7600sn. MKT683 - IP 3.238.232.88 Maskeli
Copyright © 1998-2021 UnPoo Blog All rights reserved.

UnPoo! Inc