Tank Nasıl Durdurulur

Tank Nasıl Durdurulur Google Trend Oldu haber detayları
#

Tank Nasıl Durdurulur

Tank Nasıl Durdurulur

Tank Nasıl Durdurulur Google Trend Oldu


Arkadaşlar bu yazı içimden geldiği gibi alıntılar ile olacaktır. Öncelikle şehitlerimiz için Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum. Ayrıca yaralılarımız (GAZİLERİMİZ) için Allah'tan acil şifalar diliyorum.

Cumhurbaşkanımızın çağrısı ile millet sokaklara, meydanlara koştu ve bu arada en çok aranan kelime grubu "tank nasıl durdurulur" oldu. İşte bizim ülkemizde güzel insanımızın durumu budur. Tanka, topa, tüfeğe karşı elimden ne gelir ne yapabilirim ile gözünü kırpmadan sokaklara çıkacak kadar cesaretlidir.

Bazı alıntıları ("tank nasıl durdurulur" ile ilgili) buradan paylaşıyorum;

Ekşi Sözlük;

1) "tanka kafa atan arkadaşların bilmesi gereken durum. kardeşlerim paletli bir aracı durdurmak için eger varsa kalın bir demir boru, kaldırım taşı , veya sertlik derecesi yksek herhangi bir kalın cisim paletlerin özellikle ortaya denk düşen paletlerin arasına sokulabilir. pratik olması için hidrolik kriko veya hiç birsey bulamazsanız bir battaniyeyi tomar halinde sokarsanız paletler atabilir. unutmayın paletlere çalışıyorsunuz."

2) "15 temmuz gecesi namlusuna parmağımı sokarak nefes almasının önüne geçtim ben bunların. nasıl hönk hönk dedi oracıkta hareket edemedi bi görseydiniz. sonra da darbeyi engelledik biz hepimiz. tuğralı doblom da var. s...rim akıllı olun."

3) "önüne yatarsin hala hayattaysan durmuş demektir."

4) "m48a5t2 tankları kendi haline bırakın, biraz sonra kendiliğinden bozulacaktır. leopar gördünüz kaçın, onlar alman malı. şaka bir yana, paletler mühim aksam tanklar için."

5) "egzozuna patates tıkayarak."

6) "valla ben sürücüye headshot yapıyorum. olmadı kıçına bir patlayıcı yerleştirip patlatıyorum. kolofdati de böyle hep.. sürücünün önündeki delik yok mu aga? oradan headshot yapıyorum. bana böyle basit sorularla gelmeyin; üzülürsünüz."

7) "camını sprey boyayla boyarsın"

İşin esprili yaklaşımları bunlar olurken ciddi anlamda tankların nasıl durdurulacağı ile ilgili gerçek bilgiler bulabilirsiniz ama bunların askeri bilgiler olduğu için burada yer vermek istemedik. Asıl meselenin paletler olduğu ise esprili bile olsa yukarıda belirtilmiştir.

Yazar "nermin" Kimdir?


İlk yorumu yapan sen ol!Yorum Bırak

Site İçi Genel Arama


Sosyal Medya PaylaşımSizin İçin Seçtiklerimiz
Popüler Yazarlar
  • Middletown, DE 19709 - USA
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 10:00 - 17:00 (US Yerel)
  • Hafta içi: 10:00 - 17:00 (TR Yerel)
  • Hafta sonu: KAPALI
Sosyal Medya

Yüklenme 0.6720sn. MKT613 - IP 3.235.227.117 Maskeli
Copyright © 1998-2021 UnPoo Blog All rights reserved.

UnPoo! Inc