Takipçilerini ikiye böldü!

Şevval Şahin takipçilerini ikiye böldü haber detayları
#

Takipçilerini ikiye böldü!

Takipçilerini ikiye böldü!

Şevval Şahin takipçilerini ikiye böldü


2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin'in Endonezya tatili sürüyor. Sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile uzun süredir denizin ve güneşin keyfini çıkaran Şahin'in son fotoğrafları sosyal medyayı ikiye böldü. Bazı kullanıcılar "Fiziği mükemmel" şeklinde yorumlar yaparken, kimileri ise "Çok zayıf, kilo almalı" dedi..

Paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren Şevval Şahin, bikinili objektif karşısına geçti. Bir süredir Endonezya'da tatil yapan Şahin, yayınladığı son fotoğarflarla sosyal medyada tartışma konusu oldu.

TAKİPÇİLERİNİ İKİYE BÖLDÜ

Sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile birlikte keyifli vakit geçiren Şahin, yeni pozlarını takipçileriyle paylaştı. 22 yaşındaki modelin, gönderileriyle takipçilerini ikiye böldü.

Bazı kullanıcılar "Fiziğin mükemmel" şeklinde yorumlar yaparken, kimleri ise Şahin, gerektiğinden fazla zayıf olduğunu söyledi. Gün içinde bol bol denize giren ve güneşlenen ünlü isim ise konuyla ilgili sessizliğini korudu.

şevval şahin

"SEVMİYORSANIZ PROFİLİMDE NE İŞİNİZ VAR?"

Ünlü manken, daha önce kilo eleştirilerine şu yanıtı vermişti:

Bazı yorumları okuyorum ve hayretler içindeyim gerçekten. Bunları nasıl mantıklı bulup, yazabiliyorsunuz anlamıyorum. Yok 'Yakıştı mı?', yok 'Vücudunu sergilemekten ne anlıyorsun?'... Size ne! Gerçekten size ne... Bali'deyim, yazlık bir yerdeyim. Ajansım için bikinili fotoğraf çekimi yaptım. Daha da çok yapacağım.

Kışlık görünümlerle mi Bali'de fotoğraf çekimi yapayım? Sevmiyorsanız, yanlış buluyorsanız profilimde ne işiniz var? Fitim, böyle sağlıklı hissediyorum. Benim vücudum böyle, istesem de zaten kilo alamam. Kilo almayacağım.

şevval şahin

ELEŞTİRİLERE 'EINSTEIN'LI YANIT

Sosyal medya hesabından sık sık tatil paylaşımlarında bulunan Şevval Şahin'e daha önce de "Hayat sana güzel", "Ne boşsun", "Tüm vaktin şezlongda mı geçiyor?" şeklinde yorumlar gelmişti.

Şahin eleştirilere, Peter Hollins imzalı "Einstein Gibi Düşünmek" kitabıyla bu yorumlara cevap vermişti.

Einstein'dan çok etkilendiğini belirten ünlü manken, karantina dönemi hakkında da, "Kendimle vakit geçirmeye ve karantinada yaşamaya o kadar alıştım ki... Normal hayata nasıl döneceğimi bilmiyorum" demişti.

şevval şahin

TÜRKİYE'NİN GÜNDEMİNE OTURMUŞTU

Geçen sene eylül ayında sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile pandemiye rağmen düzenledikleri ev partileriyle eleştiri oklarının hedefi olan Şahin, daha sonra da katıldığı bir programla Türkiye'nin gündemine oturmuştu.

Şahin, kendisine yöneltilen, "İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?", "Atatürk'ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?" ve "Türkiye'de kaç coğrafi bölge var?" sorularına cevap veremeyerek, zor anlar yaşamıştı.

Birçok soruyu yanıtsız bırakan Şevval Şahin, "Fahrettin Koca'yı tanıyor musunuz?" sorusuna da "Pas" yanıtını vermişti.

Şahin'in bu sorulara yanıt verememesi sosyal medyada gündem olmuştu.

Çıkan haberlerin ardından Şevval Şahin, şu açıklamayı yapmıştı:

İstiklal Marşı'nı okusaydım örnek Türk kadını mı olacaktım? Tavırlardan dolayı rahatsız oldum, okuyamadım. Ben o anların yayınlanmayacağı konusunda söz almıştım fakat yayınladılar, onlara dava açıyorum.

Beni bilen biliyor. 6 yaşından beri İngiltere'de büyüdüm. Bütün eğitimimi İngilizce aldım, bazı konuları bilmemem normal. Bu beni daha az mı Türk mü yapıyor? Sanmıyorum.

Pek çok ünlü isim de Şahin'e destek vermişti.

Yazar "nermin" Kimdir?


İlk yorumu yapan sen ol!Yorum Bırak

Site İçi Genel Arama


Sosyal Medya PaylaşımSizin İçin Seçtiklerimiz
Popüler Yazarlar
  • Middletown, DE 19709 - USA
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 09:00 - 16:00 (US Yerel)
  • Hafta içi: 16:00 - 23:00 (TR Yerel)
  • Hafta sonu: KAPALI
Sosyal Medya

Yüklenme 0.6400sn. MKT567 - IP 18.212.120.195 Maskeli
Copyright © 1998-2021 UnPoo Blog All rights reserved.

UnPoo! Inc