• 6.93₺
  • 7.81₺

Star Wars: Force Awakens

Star Wars Force Awakens 17 Aralık'ta Hakkında Bilgiler
#

Star Wars: Force Awakens

Star Wars: Force Awakens

Star Wars Force Awakens 17 Aralık'ta


Bilim kurgu tarihinin en önemli serilerinden olan Star Wars'un 17 Aralık'ta vizyona girecek olan Star Wars: Force Awakens (Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor) filminin ilk resmi fragmanı yayınlandı.

Star Wars serisinin yedinci filmi 'Force Awakens' tüm dünyada merakla bekleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda bilim kurgu dünyasının yükselen ismi Jeffrey Jacob Abrams oturuyor. Filmin son serisinde Darth Vader ve oğlu Skywalker karşı karşıya gelmişti ve izleyiciler tarafından serinin bittiği düşünülmüştü. Bu film ise herkesi şaşırtacak.

Yeni bölümde Carrie Fisher, Mark Gamill, Harrison Ford gibi daha önce oynamış oyuncuların dışında Adam Driver, Daisy Ridley gibi oyuncular da yer alıyor.

Hayranları tarafından büyük sabırsızlıkla beklenen Star Wars serisinin bu fragmanı, ABD televizyonlarında Türkiye saati ile sabaha karşı yayınlandı. Fragmanı ilk izleyenlerden olmak için uykusuz kalmayı göze alan filmin hayranları, hem aksiyon hem de hikayenin içeriğine dair pek çok detayla karşılaştı.

ABD'de 18 Aralık'ta gösterime girecek film, Türkiye'de daha önce açıklanan vizyon tarihinden bir gün önce, yani 17 Aralık Perşembe günü vizyona girecek. Film için ön bilet satışlarına başlanan ABD'de bazı sinemalarda gerçekleştirilecek özel bir organizasyonda, serinin tüm filmlerinin gösterileceği bir 'Star Wars maratonu' düzenlenecek.

Kaynak: Hürriyet

İlk yorumu yapan sen ol!Yorum Bırak

  • Middletown, DE 19709 - USA
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 10:00 - 17:00
  • Hafta sonu: KAPALI
Sosyal Medya

Yüklenme 0.1600sn. MKT518 - IP 3.226.97.214 Maskeli
Copyright © 1998-2020 UnPoo Blog All rights reserved.

UnPoo! Inc