Instagram Profilime Kimler Baktı

Instagram Profilime Kimler Baktı, Nasıl Görebilirim? Hakkında Bilgiler
#

Instagram Profilime Kimler Baktı

Instagram Profilime Kimler Baktı

Instagram Profilime Kimler Baktı, Nasıl Görebilirim?


Instagram profiline bakanları öğrenmek uğruna hesabınızdan olmamak ve şifrenizi kaptırmamak için çok dikkatli olmanız gerektiğini buradan ilk olarak belirtmek isteriz. Piyasada bu tarz siteler gayet çoktur ve bir çoğu hesabınızın ve paranızın peşindedir!

Instagram profilime bakanlar nasıl görülür şeklinde yapılan Google aramalarında önemli bir artış yaşanıyor. Instagram'da profilinize girenleri tek tek görebilmek mümkün mü? İşte çok merak edilen bu sorunun yanıtı..

Instagram'da profilinize bakanları merak ediyor ve bu sorunun yanıtını doğru bir şekilde almak için bu yönde size yardımcı olduğunu iddia eden uygulamalar arıyorsanız yanlış yoldasınız. Instagram'da profilinize bakanları öğrenebilmeniz maalesef mümkün değil. Hemen hiçbir uygulama bu konuda yetki sahibi olmadığından Instagram'ın doğrudan kendisi dışında bu sorunun yanıtını bilen yok. Yani Instagram'da ücretli abonelikle çalışan uygulamalara boş yere para ödemeyin; paranız cebinizde kalsın. Çünkü siz dahil hiç kimsenin bunu öğrenebilmesi mümkün değil.

Bu çok hassas bir bilgi olduğundan ve Instagram'ın böylesi gizli bir bilgiyi hiçkimsenin görmesini istememesinden dolayı böyle bir özelliği kullanıcılara sunmuyor. Profilinize bakanları gösterdiğini iddia eden uygulamalar ise para tuzağından başka bir şey değil.

Telefonunuza yüklemeniz gereken 3. parti uygulamaların güvenilirliğide ayrı bir tartışma konusu olup lütfen bu konularda dikkat ediniz!

Yazar "nermin" Kimdir?


Toplam 1 Yorumdaha fazla göster

Yorum Bırak

  • Middletown, DE 19709 - USA
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 09:00 - 17:00 (US Yerel)
  • Hafta içi: 10:00 - 17:00 (TR Yerel)
  • Hafta sonu: KAPALI
Salma Hayek sezonu kapatmadı
Sosyal Medya

Yüklenme 0.1500sn. MKT519 - IP 3.226.241.176 Maskeli
Copyright © 1998-2020 UnPoo Blog All rights reserved.

UnPoo! Inc