Gündem Haberleri

Son Dakika Gündem Haberleri Hakkında
#

Son Dakika Gündem Haberleri

Gündem Haberleri:

217
2,355,362

En son gündem haberleri ve son dakika güncel gündem haber detayları burada. Güncel gündem gelişmeleri için tıklamanız yeterli olacaktır..


Türkiye yol geçen hanı değildir


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düzensiz göçmenlerle ilgili, herkes şunu da bilsin ki Türkiye yol geçen hanı değildir. Detaylar burada..


İklim değişikliği konusunda 'son ikaz'


Uzmanlar, BM bünyesindeki IPCCnin yeni raporunun, gelecek yıllarda olabilecekleri bilimsel bir çerçevede ve bölgesel anlamda detaylı bulgularla ortaya koyduğunu belirtti..Bakanlıktan Eda Nur Kaplan açıklaması


Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, 18 yaşındaki Eda Nur Aslanın intihar etmesiyle ilgili sürecin yakından takip edildiğini duyurdu. Detaylar burada..


Toz bulutu şehre zor anlar yaşattı


Suriyeden gelen toz bulutu, Mardin kent merkezinde hayatı olumsuz etkiledi. Diyarbakırda ise sağanak yağış etkili oldu. Detaylar burada..Manavgat'ta yağmur sevinci


Günlerdir alevlerle boğuşan Antalya, yağışlı havanın etkisine girdi. Kent merkezinin ardından, yangında zarar gören Kızıldağda da yağmur etkili olmaya başladı. Bu durum hem işçileri hem de bölge halkını sevindirdi.


Ağlatan telsiz konuşması


Alevlerin ortasında kalan kahramanların ağlatan telsiz konuşması ortaya çıktı.. Detaylar burada yer almaktadır..Alevler termik santrale sıçradı


Muğla Milasta alevler rüzgarın da etkisiyle alevler santrale sıçradı. Kemerköy Termik Santrali personeli tahliye edildi, yanıcı ve patlayıcı maddeler dışarı çıkarıldı.


Mersin'de yangın çıkartan kişi tutuklandı


Mersinin Yenişehir ilçesinde kara yolundaki otları tutuşturarak yangın çıkardıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 şüpheliden biri tutuklandı. Detaylar burada..Yangın bölgelerindeki SGK prim borçları ertelendi


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, yangın bölgelerindeki SGK prim borçları ödemelerinin ertelendiğini duyurdu.. Detaylar burada..


Yer altı suyunun yüzde 85'i tükendi


Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Lokman Hakan Tecer, Trakya Bölgesinin yer altı sularının yüzde 85inin tükendiğini söyledi..3 ilde yangınla mücadele


Antalya ve Muğladaki yangınlara müdahale sürüyor. Tuncelideki yangın söndürülürken Ispartadan bir yangın haberi geldi.. Dedaylar burada..


Muğla'da bir yangın daha!


Muğlanın Milas ilçesinde, ormanlık alanda yangın çıktı. Yangının söndürülmesi için havadan ve karadan müdahale başlatıldı. Detaylar burada..


Site İçi Genel Arama


Sosyal Medya PaylaşımSizin İçin Seçtiklerimiz
Popüler Yazarlar

Son Dakika Gündem Haberleri Kategori Bilgileri

Son dakika gelişmeleri ile ilgili haberleri bu kategorimizden takip edebilirsiniz. Güncel gündem haberleri ve son gelişmeleri takip etmeniz için bu kategorimiz size yetecektir.

- Son dakika haberleri
- Güncel haberler
- Gündem haberleri

  • Middletown, DE 19709 - USA
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 09:00 - 16:00 (US Yerel)
  • Hafta içi: 16:00 - 23:00 (TR Yerel)
  • Hafta sonu: KAPALI
Sosyal Medya

Yüklenme 0.9000sn. MKT669 - IP 3.238.232.88 Maskeli
Copyright © 1998-2021 UnPoo Blog All rights reserved.

UnPoo! Inc