Gündem Haberleri

Son Dakika Gündem Haberleri Hakkında
#

Son Dakika Gündem Haberleri

Gündem Haberleri:

35
290,867

En son gündem haberleri ve son dakika güncel gündem haber detayları burada. Güncel gündem gelişmeleri için tıklamanız yeterli olacaktır..


Türkiye'de Koronavirüs Vakaları


Dünyayı kasıp kavuran Covid-19 adıyla da bilinen koronavirüs 11.03.2020 tarihinin ilk saatlerinde ilk corona virüs vakası olarak dyuruldu.


Corona virüsü için yeni bir iddia geldi! Son Gelişmeler.


Koronavirüs tedavisi için son durum ve gelişmeler. Corona virüsü için yeni bir iddia geldi! Detaylar haberin içerisinde yer almaktadır.Erdoğan: TİB'i kapatacağız


Cumhurbaşkanı Erdoğan, FETÖnün darbe girişimine ilişkin Bu olay, sadece içeride planlanan, içeride tezgahlanan bir olay değildir.


ODTÜ öğrencilerinden HAİN bildiri!


ODTÜlü öğrenciler, darbe girişimine ilişkin yayınladıkları bildiride askerlerin kafası kesildi yalanını bir kez daha dile getirdi.O ülke Türk bayrağını yasakladı!


Avusturyanın Wiener Neusttadt şehrinde, darbe girişimine karşı çıkan Türklerin evlerine ve balkonlarına Türk bayrağı asması yasaklandı.


Boğaziçi Köprüsü'nün adı değişiyor!


Başbakan Binali Yıldırım, bakanlar kurulu toplantısında jandarma ve sahil güvenlik genel komutanlığının tamamen içişleri bakanlığına bağlanmasına karar ..Gülen CIA ve ABD ile Çalışıyor


Paralel Yapı ana soruşturmasında iddianame kabul edildi - Son dakika darbe haberleri


Emniyet'ten vatandaşa çağrı!


Emniyet Genel Müdürlüğü, sosyal medya üzerinden terör faaliyetlerini destekleyen ve suç unsurları içeren profil ve sayfaları kendilerine bildirmelerini istedi.12 Saatlik Esaret


Darbe girişimi sırasında 12 saat boyunca esir tutulan Batman İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Hüseyin Topuz yaşadıklarını anlattı.


TSK'dan İki Önemli Ayrıntı!


Türk Silahlı Kuvvetlerinden 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ilk kapsamlı açıklama geldi; İşte o detaylar..İşte Darbecilerin B Planı!


15 Temmuz darbe girişimini yapan darbecilerin B planı mezhep kışkırtması. Bu hainler her şeyi kendilerine mubah saymıştır..


Son Dakika Gündem Haberleri Kategori Bilgileri

Son dakika gelişmeleri ile ilgili haberleri bu kategorimizden takip edebilirsiniz. Güncel gündem haberleri ve son gelişmeleri takip etmeniz için bu kategorimiz size yetecektir.

- Son dakika haberleri
- Güncel haberler
- Gündem haberleri

  • Middletown, DE 19709 - USA
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 09:00 - 17:00 (US Yerel)
  • Hafta içi: 10:00 - 17:00 (TR Yerel)
  • Hafta sonu: KAPALI
Sosyal Medya

Yüklenme 0.1700sn. MKT776 - IP 35.170.78.142 Maskeli
Copyright © 1998-2020 UnPoo Blog All rights reserved.

UnPoo! Inc