• 6.93₺
  • 7.81₺

Final Fantasy serisinin cep telefonunda!

Final Fantasy serisinin cep telefonunda! Hakkında Bilgiler
#

Final Fantasy serisinin cep telefonunda!

Final Fantasy serisinin cep telefonunda!

Final Fantasy serisinin cep telefonunda!


Smartphone tabirinin günlük hayatın içinde yerini sağlamlaştırmasıyla beraber, bir zamanlar toplu taşıma araçlarında oynayacağımızı düşünemeyeceğimiz oyunlar da telefonlarımız için piyasaya çıkmaya başladı bilindiği gibi.

Bunların arasında derin macera oyunları, yeteneğinizi sonuna kadar zorlayan aksiyon oyunları veya bilgisayardaki türevlerinden geri kalmayan yarış oyunları olduğı gibi, Final Fantasy gibi efsaneler de var.

Final Fantasy'nin 15 yıl kadar önce PsOne'a çıkan ve o zamanlarda konsolun son günlerini yaşaması sebebiyle çoğu kişinin oynayamadığı oyunu Final Fantasy IX, geçtiğimiz hafta mobil cihazlara çıktı ve yakında da Steam üzerinden bilgisayar oyuncuları ile buluşacak.

Elbette aradan geçen 15 senenin ardından FFIX grafiksel olarak makyajlanmış ve günümüz oyuncuların alışkanlıklarına uygun şekilde, oyun mekanikleri açısından da yenilenmiş durumda.

Diğer oyun ise geçtiğimiz günlerde konsolların ardından PC için de piyasaya çıkan Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Spin off olarak tabir edebileceğimiz oyun da bugün mobil platformlara çıktı, ancak şimdilik sadece Japonya'da! LR: FFXIII bedava olarak indirilebiliyor ancak sadece 30 dakikalık bir oynama süresi sunuyor sizlere, sonrasında ise 19$ ödemeniz gerekiyor ki bu Steam sürümü ile aynı fiyat.

Square Enix'ten Lightning Returns: Final Fantasy XIII'ün batıda piyasaya çıkıp çıkmayacağı konusunda bir açıklama gelmiş değil.

Toplam 1 Yorumdaha fazla göster

Yorum Bırak

Site İçi Genel Arama


Sosyel Medya PaylaşımSizin İçin Seçtiklerimiz
  • Merkez: Middletown, DE 19709
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 10:00 - 17:00
  • Hafta sonu: KAPALI
Sosyal Medya

Yüklenme 0.2200sn. MKT786 - IP 35.173.48.53 Maskeli
Copyright © 1998-2020 UnPoo Blog All rights reserved.

UnPoo! Inc