• 6.93₺
 • 7.84₺

Facebook Business Manager Hakkında

Facebook Business Manager Hakkında Bilgiler Hakkında Bilgiler
#

Facebook Business Manager Hakkında

Facebook Business Manager Hakkında

Facebook Business Manager Hakkında Bilgiler


Sayfalara ve reklam hesaplarına erişimi yönetmek için daha güvenli olan ve çok sayıda kişiye farklı izinler vermesi gereken şirketler için tasarlanmış bir araçtır. Business Manager şunları yapmanıza olanak sağlar:

 • Sayfalara ve reklam hesaplarına erişimi yönetme: Sayfalarınıza ve reklam hesaplarınıza kimlerin erişimi olduğunu net bir şekilde görebilir ve izinlerini kaldırabilir veya değiştirebilirsiniz.
 • İşinizi ayrı tutma: Sayfalara ve reklam hesaplarına erişmek için iş arkadaşlarınızla Facebook'ta arkadaş olmanız gerekmez. İş arkadaşlarınızın sizinle ilgili neleri görebileceği hakkında daha fazla bilgi alın.

Business Manager Nedir?

Business Manager şirketlerin reklam hesaplarına, Sayfalarına ve Facebook'taki diğer varlıklarına olan erişimi, daha güvenli bir şekilde paylaşmasına ve kontrol etmesine olanak sağlar. Bir işletmedeki herkes, giriş bilgilerini paylaşmadan ve iş arkadaşlarıyla Facebook'ta bağlantı kurmadan, üzerinde çalıştıkları Sayfaları ve reklam hesaplarını tek bir yerde görebilir..

Business Manager'a giriş yaptığınızda size, üzerinde çalıştığınız reklam hesaplarının ve Sayfaların özet bir genel görünümünü sunarız:

İşletmenizde yöneticiyseniz, işletmenize yeni kişiler, Sayfalar, reklam hesapları ve başka varlıklar eklemek için Ticari Hesap Ayarları'na gidin:


Business Manager’a nasıl kaydolurum?

Business Manager çalıştığınız tüm kişileri, reklam hesaplarını ve Sayfaları tek bir yerden yönetmenizi sağlar. Yeni bir Business Manager oluşturmadan önce işletmenizin kurulumunu yapmak için şirketinizdeki en uygun kişi olduğunuzdan emin olun.

Bir ortak için görev yapıyor veya bir başka işletme adına reklam hesapları ya da Sayfalar üzerinde çalışıyorsanız, bu işletmenin sizi belirli Sayfalara ve reklam hesaplarına erişim için davet etmesini tavsiye ederiz. Ayrıca siz de bu işletmenin Sayfalarına ve reklam hesaplarına erişim talep edebilirsiniz.

Başlamadan önce ihtiyaç duyacaklarınız:

 • Kimliğinizi onaylamak için kişisel bir Facebook hesabı
 • Business Manager'a taşımak istediğiniz bir reklam hesabı
 • (İsteğe bağlı) Business Manager'a taşımak istediğiniz bir Facebook Sayfası. Taşıyacağınız bir sayfa yoksa, kurulum sırasında bir Sayfa oluşturabilirsiniz
 • (İsteğe bağlı) İşletmenize eklemek istediğiniz kişilerin adları ve iş e-posta adresleri

Business Manager'a kaydolmak için:

 1. business.facebook.com adresine gidin.
 2. Sayfanın en altında, Kullanmaya Başla'ya tıklayın.
 3. Başlangıç sayfasında İleri'ye tıklayın.
 4. İşletmeniz için bir ad girin, ana Sayfayı seçin ve adınızı ve iş e-posta adresinizi girin. Henüz işletmenizin bir Sayfası yoksa, bu adımda oluşturabilirsiniz. İşletmenizin bir Sayfasının olması zorunludur.
 5. İşletme Oluştur'a tıkladığınızda, Business Manager'da sizi karşılayan bir mesaj görürsünüz.
 6. İşletmenize çalışanlar eklemek ve bu kişilere reklam hesabınıza ve Sayfanıza erişim izni vermek için Kişi Ekle'ye tıklayın. Bu adımı atlarsanız, Business Manager'a nasıl kişi ekleyeceğinizi öğrenin.

Kendiniz dahil tüm kişileri, üzerinde çalışmaları gereken tüm varlıklara eklemeniz gerektiğini unutmayın. Sayfanın sol tarafında, Ticari Hesap Ayarları'na gidin, erişmek istediğiniz varlığa tıklayın (ör. Sayfalar), bir varlığa tıklayın ve kendinizi ve diğer kişileri eklemek için Kişi Ekle'ye tıklayın.

Business Manager'a eklenecek daha fazla varlığınız mı var? Business Manager'a Sayfaları ve reklam hesaplarını nasıl ekleyeceğinizi öğrenin.

Kaynak: Facebook

İlk yorumu yapan sen ol!Yorum Bırak

 • Merkez: Middletown, DE 19709
 • Email: info@unpoo.com


 • Hafta içi: 10:00 - 17:00
 • Hafta sonu: KAPALI
Sosyal Medya

Yüklenme 0.2000sn. MKT812 - IP 3.236.15.142 Maskeli
Copyright © 1998-2020 UnPoo Blog All rights reserved.

UnPoo! Inc