Evlere Mandal İşi Veren Firmalar

Evlere Mandal İşi Veren Firmalar ve Ücretleri Hakkında Bilgiler
#

Evlere Mandal İşi Veren Firmalar

Evlere Mandal İşi Veren Firmalar

Evlere Mandal İşi Veren Firmalar ve Ücretleri


Evlere mandal işi veren firmalar özellikle ev hanımlarını hedef alarak işleri onlara vermek istiyorlar. Bir diğer yandan ise öğrenciler yani paraya en çok ihtiyacı olan kişiler hedef alınıyor. Bu kişilerin bu tarz işlere daha çok meraklı olması ve bu işleri daha çok kabul etmesi elbette firmaları da mutlu ediyor. Eve mandal işi veren firmalar güzel paralarda ödüyorlar diyebiliriz. Mandalın her ne kadar günümüzde kullanımı azalmaya yüz tutmuş olsa da, yine de birçok firma üretime devam ediyor ve mandalın satışlarını hızlandırmaya çalışıyor. Bu çalışmaların nasıl yapıldığına bahsedecek olursak, eve mandal işi veren firmalar sadece mandal hazırlama değil aynı zamanda bu mandalların şekillendirmesine ve süslemesine de para ödüyorlar.

Eve mandal işi veren firmalar mandal hazırlama, mandal şekillendirme işi ve mandal süsleme işi de veriyorlar. Bu nedenle bu işi yapan kişiler de daha fazla para kazanabiliyorlar. Eğer sizlerde bu işi yapmak ve çok para kazanmak isterseniz sadece hazırlamasını değil aynı zamanda süslemesini ve şekillendirmesini de yapabileceğinizi belirtip gelirinizi artırabilirsiniz.

MANDAL İŞİ VEREN FİRMALAR NE KADAR ÖDER?

Öncelikle bu sorunun cevabı birazda çalışanlara bağlı diyebiliriz. Eliniz ne kadar hızlı olursa ve ne kadar çok iş yaparsanız o kadar çok para kazanma şansınız olacaktır. Mandal başına 5 – 10 kuruş arasında para ödeyen firmalar çok iş verdikleri için bu para daha fazla katlanabilir. Bu paranın daha fazla olmasını isteyenler yine eğer firmaları kabul ederse mandal süsleme ya da şekillendirme işine de girebilirler.

Evde mandal işi yapan bayanların aylık kazancına baktığımız zaman ise karşımıza ortalama 200 – 500 TL arasında bir para çıkabilir. Hele birde yaz döneminde işlerin daha da yoğun olacağını düşünürsek bu para 700 liralara kadar çıkabilir. Bu kadar ciddi parayı kazanmak birçok bayanın ihtiyaçlarını karşılayacağı gibi aynı zamanda ev parasına da ciddi katkı sağlar.

Bazı firmaların fiyatlarını iş verdikten sonra belirlediğini ve bu konuda iki tarafta itilaf olduğunu tecrübelerimize dayanarak rahatlıkla ifade edebiliriz. Evde mandal işi yapacakların bu işe günde en az 4 – 5 saat zaman ayırmaları gerektiğinin de altını çizebiliriz. Aksi halde yukarıda yazdığımız paraların kazanılması hayal olarak kalacaktır. Çok para kazanmak için çok çalışmak ve elinizin hızlı olması gerektiği gerçeğini unutmamalısınız.

Mandal işi veren güncel telefon numaraları;

  1. İzmir, İstanbul, Bursa, Eskişehir, Ankara için mail: [email protected]
  2. Sultanbeyli Yenidoğan Gamze Hanım: 0 554 167 1020
  3. Sultanbeyli Hasan Paşa Hatice Hanım: 0 537 351 9900

İstanbul İli Evlere Mandal İşi:
Kilogram Başına 10 TL, 100 Kilogramlık Bir Çuval Ve Mandal Makinesi Gönderilir.
Telefon: 0 543 748 63 26

Evlere İş Veren Firmalar Listesi

İstanbul Kartal Triko, Penye Ve Abiye Üzerine Boncuk İşleri:
Karlıktepe Mahallesi, Zekeriya Göçer İlköğretim Okulu Arkası Kartal İstanbul
Tel: 0 555 402 56 56
Tel: 0 534 394 33 75

İstanbul Hadımköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece Ve Esenyurt Civarında İkamet Edip Ekip Oluşturanlara (Ekip En Az 15 Kişi Olmalı) Pul Boncuk Ve Örgü Motif İşleri:
Telefon: 0 533 960 60 29
Telefon: 0 212 883 34 02

İstanbul Eyüp Oyuncak Montajı Ve Yapıştırma İşleri:
Oyuncak Parçalarının Birleştirilmesi İşidir. Yapılacak İşler Kargo İle Eviniz Kadar Gelir Ve Yine Kargo İle Yapılan İşler Teslim Edilir
İletişim Mail Adresi: [email protected]

İstanbul Bayrampaşa Ekiplere El İşi Ve Boncuk İşi:
İletişim: Nihal Ertaş
Telefon Numarası: 0 212 613 62 34
Cep Telefonu: 0 534 622 55 60

İstanbul Kağıthane Gültepe Evlere Boncuk İşi:
Abiye İşinden Anlayan, Ekip Başları, Grup Oluşturabilenler İletişime Geçebilir.
Telefon: 0 507 566 99 96

İstanbul Kartal İplik Temizleme Ve Boncuk İşi.
5-6 Kişilik Gruplara İş Veriliyor İletişim İçin Telefon Numarası: 0 534 329 49 67

Hatipoğlu Ticaret LTD. ŞTİ.
Ücretsiz Kargo İle İş Kapınıza Kadar Getirilip, Yine İşin Bitiminde Kapınızdan Alınır.
Vahap Ve Mehmet Hatipoğlu
Tel: 0 531 939 83 63

Yeni numaralar geldikçe buraya eklenecektir. Sizde mandal işi veriyorsanız bize numaralarınızı iletin burada yayınlayalım. İsterseniz yorumlara ekleyebilirsiniz yine buraya alırız numaralarınızı...

Not: Yeni firmalar geldikçe konu içerisine numaraları ekliyoruz. Sizlerde kendi numaralarınızı ve nereden olduğunuzu yazarsanız eğer firmalar size de ulaşır. Sizde mandal işi arıyorsanız veya evden yapacak başka iş arıyorsanız yorum yaparak konuyu güncel tutun ki firmalar bize numaralarını bildirsinler ve bizlerde sizlerle paylaşalım.

Allah'tan hepinize hayırlı bol kazançlar vermesini dilerim..

Yazar "nermin" Kimdir?


Toplam 73 Yorum


daha fazla göster

Yorum Bırak

  • Middletown, DE 19709 - USA
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 09:00 - 17:00 (US Yerel)
  • Hafta içi: 10:00 - 17:00 (TR Yerel)
  • Hafta sonu: KAPALI
Sosyal Medya

Yüklenme 0.1800sn. MKT874 - IP 3.239.45.252 Maskeli
Copyright © 1998-2020 UnPoo Blog All rights reserved.

UnPoo! Inc