Dünya Haberleri

Son Dakika Dünya Haberleri ve Gelişmeler Hakkında
#

Son Dakika Dünya Haberleri ve Gelişmeler

Dünya Haberleri:

131
1,085,550

En son dünya haberleri ve son dakika dünya haber detayları burada. Dünyadan gelişmeler için tıklamanız yeterli olacaktır..


İklim krizi 17 bin can aldı!


Uluslararası Kızılhaç ve Kızılay Dernekleri Federasyonu (IFRC), aşırı hava koşulları ile corona virüsün yıkıcı etkiler için birleşmesi üzerine bir çalışma gerçekleştirdi..


Bill Gates'ten yeni pandemi uyarısı!


Altı yıl önce dünyanın bir pandemiyle karşı karşıya olabileceği uyarısında bulunan Microsoftun kurucusu Bill Gatesten gerçekleşebilecek yeni pandemi ile ilgili açıklama geldi..Miçotakis'ten Türkiye açıklaması


Yunanistan Başbakanı Kriakos Miçotakis, göç konusunda Türkiye ile iş birliği yapmaya karar verdiğini açıkladı. Detaylar haberimizde..


Taliban'dan Türkiye açıklaması


Taliban Sözcüsü Zabihullah Mücahid, İhlas Haber Ajansına verdiği özel röportajda, Türkiye dost ve kardeş bir ülkedir, çok derin ilişki ve bağımlılık içerisindeyiz dedi..Jill Biden öğretmenliğe devam edecek


ABD Başkanı Joe Bidenın eşi First Lady Jill Bidenın Northern Virginia Üniversitesinde öğretmenliğe devam edeceği ifade edildi..


Dünyada yeni endişe: MU Varyantı!


DSÖnün uyarıda bulunduğu Mu varyantı hakkında neler biliniyor, aşılar etkili mi? Tüm detaylar haberimizde..Onlarca dev karadelik Samanyolu'nda!


Küresel ısınma, insan faaliyetleri ve çevre kirliliği hali hazırda gezegenimizi adım adım felakete sürüklüyor. Ancak durum yalnızca bununla sınırlı değil. Detaylar burada..


Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Michel ile görüştü


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ile telefonda görüştü. Detaylar burada..Facebook ve Google'dan dev proje!


Google ve Facebook, Asya Pasifik bölgesinde internet kapasitesini artırmak ve 5G bağlantısı sağlamak üzere ortak bir denizaltı kablo sistemi üzerinde çalışıyor.


BM Afganistan için toplanacak!


BM Güvenlik Konseyi, Talibanın Afganistanda yönetimi ele geçirmesinin ardından yarın acil toplanacak.. Detaylar haberimizde..Afganistan'ı derhal terk edin!


ABD Büyükelçiliği, tüm Amerikan vatandaşlarından Afganistanı derhal terk etmelerini istedi.. Detaylar haberimizde yer almaktadır..


Tunus'ta sokağa çıkma yasağı


Tunusta 1 ay süreyle sokağa çıkma yasağı ilan edildi.. Detaylar haberimizde yer almaktadır..


Site İçi Genel Arama


Sosyal Medya PaylaşımSizin İçin Seçtiklerimiz
Popüler Yazarlar

Son Dakika Dünya Haberleri ve Gelişmeler Kategori Bilgileri

Son dakika dünya gelişmeleri ile ilgili haberleri bu kategoriden takip edebilirsiniz. Güncel dünya haberleri ve son gelişmeleri takip etmeniz için bu kategorimiz size yetecektir.

- Son dakika dünyadan haberler
- Dünya haberleri
- Dünyadan haberler

  • Middletown, DE 19709 - USA
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 09:00 - 16:00 (US Yerel)
  • Hafta içi: 16:00 - 23:00 (TR Yerel)
  • Hafta sonu: KAPALI
Sosyal Medya

Yüklenme 0.9100sn. MKT833 - IP 3.238.132.225 Maskeli
Copyright © 1998-2021 UnPoo Blog All rights reserved.

UnPoo! Inc